ŞİRKETİMİZ
Firmamız 2006 yılında Ankara da kuruldu. Firmamız kurucu ortaklarının 25 yılı aşkın Bilişim Teknolojileri tecrübesi ile yetişkin kadromuz, kazanılan deneyimlerini PROBİLİŞİM de değerlendirmek ve müşterilerine sunmak amacı ile biraraya gelmiştir.

Şirketimizin merkezi Ankara’dır. Dünyanın önde gelen ürün üreticileri ile birlikte çalışarak müşterilerimize en doğru zamanda doğru ürün ve hizmeti sağlamaya çalışmaktayız. Uzman ve deneyimli kadromuz ile Türkiye nin her bir noktasına hizmet ve ürün temin etmek için yoğun çaba sarfetmekteyiz. Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken, bizlerden desteğini esirgemeyen bütün müşteri, üretici, bayi, iş ortaklarımız ve personelimize teşekkür ederiz.

FİRMA PROFİLİ
Firmamız, Kurumsal Bilgi Teknolojileri Sektöründe bilgisayar donanım ve iletişim Sistemlerinin projelendirilmesi, entegrasyonu, devreye alınması ve satış sonrası bakım ve teknik destek hizmetlerini yerine getiriyor.

Kurumsal kanala odaklanan firmamızda müşteri odaklı yaklaşımla önceliğimiz; Türkiye’nin saygın kuruluşları olan müşterilerimizde, memnuniyeti, yüksek güven ve ilişkilerimizde sürekliliği sağlamaktır.

Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeri Yeterlilik belgesi ve ISO 9001:2008 sertifikalarına sahip firmamızda kalite politikamız paralelinde uzman kadromuzla personel eğitimlerinin güncellenmesine ve çalışan memnuniyetinin sürekliliğine de önem verilmektedir.

HEDEFLERİMİZ  

  • Sektöre ve birlikte çalıştığı müşterilerine, deneyimli ve konusunda eğitimli çalışanları ile hizmet ve ürünleri en iyi koşullar ile temin etmek,
  • Eğitimli ve deneyimli kadrosunun yanı sıra birlikte çalıştığı iş ortakları ve üreticiler ile Türkiye’nin bütün bölgelerine hizmet vermek,
  • Hizmet üretirken taleplere doğru zamanda, doğru çözümler üretmek ve üretmiş olduğu çözümleri eksiksiz ve hızlı uygulayan lider firma olmak,
  • Faaliyetlerimizi uygularken, sektör ve kültürel değerlere saygılı dürüst ve kalıcı olmanın yanı sıra birlikte çalışmış olduğu kurum ve kuruluşlara da katma değer sağlayan bir firma olma yolunda ilerlemeyi kendimize ilke edindik.
  • Çalışan personelinin sürekli kendini geliştirmesi, sektörün gelişmelerine uyum sağlaması ve takip edebilmesi amacı ile sürekli eğitim yatırımlarının yapılarak kariyer planlamalarını temin etmek.
  • Kendi sektöründe etik değerlere önem veren, saygın kimlikli firma olarak uzun yıllar var olmaktır.

MİSYONUMUZ
Bilişim ve iletişim teknolojileri alanında güvenilir bir servis ve ürün  sağlayıcı firma  olarak, birlikte iş yaptığımız iş ortaklarımız ve müşterilerimizin verimliliğini arttırmak  ve her alanda katma değer elde etmelerini sağlayarak, hizmetlerimizi; müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte tüm yurt çapında yaygınlaştırmak, iş imkanı yaratmak, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın yanı sıra  ülke  ekonomisine de  katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ
Türkiye’de bilişim ve iletişim teknolojileri alanında güvenilir ve önder bir teknoloji şirketi  olmak, hizmetlerimizi, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte tüm Türkiye çapında kaliteli ve verimli bir  şekilde yaygınlaştırarak  gerçekleştirmektir.

PROBİLİŞİM Bilgisayar ve İletişim Sistemleri Tic. Ltd.Şti.
Telefon : 0 (312) 473 35 85
Fax : 0 (312) 473 35 65
Adres : Mustafa Kemal Mah. 2125 Sok. Kolbay İş Merkezi No: 6 A Blok Daire: 8 Çankaya ANKARA
E-Posta : info@probilisim.com.tr